دوشنبه , جولای 16 2018
خانه / بین الملل / پادشاه عربستان سعودی برای همیشه در مراکش اقامت می کند
ملک سلمان به طنجه می رود
ملک سلمان به طنجه می رود

پادشاه عربستان سعودی برای همیشه در مراکش اقامت می کند

پادشاه عربستان سعودی برای همیشه در مراکش اقامت می کند

رسانه‌های مراکشی از احتمال اقامت دائمی پادشاه عربستان سعودی در شهر «طنجه» خبر دادند.

برترین اخبار- بین الملل: به نقل از القدس العربی، در حالی که تنها 3 هفته از بازگشت ملک سلمان از شهر طنجه مراکش می گذرد، رسانه های مراکش از احتمال بازگشت پادشاه عربستان به این شهر و اقامت دائمی وی در مراکش خبر می دهند.

 

پایگاه مراکشی «طنجه24» در این خصوص اعلام کرد: منابع ویژه از محل اقامتی پادشاه سعودی در طنجه به پایگاه «طنجه24» خبر دادند نظارت های شدیدی در محافل کادر ناظر بر امور اقامتی پادشاه عربستان از چند روز پیش و در پی احتمال بازگشت ملک سلمان به محل اقامتی خود آغاز شده است.

این پایگاه مراکشی در ادامه نوشت: منابع آگاه گفته اند آنچه احتمال بازگشت ملک سلمان به طنجه را تقویت می کند، بهبود وضعیت سلامتی او در دوره اقامت وی بود که یک ماه به طول انجامید و این مسأله سبب شد نزدیکان پادشاه عربستان به او نصیحت کنند زمان بیشتری را در مراکش بگذراند و یا بطور دائم در این کشور مستقر شود.

همچنین بسیاری از ناظران بر این باورند که بازگشت ملک سلمان از طنجه به کشورش برای مرتب ساختن امور داخلی خاندان حاکم در عربستان بوده و وی بزودی به مراکش بازخواهد گشت.

گفتنی است این اخبار در حالی منتشر می شود که گزارش ها از امکان کناره گیری پادشاه عربستان به نفع محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی از قدرت حکایت دارد.

شایان ذکر است ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی در سفر خود به مراکش در منطقه تفرجگاهی «کاپ اسپارتل» که یک منطقه گردشگری در حومه غربی شهر طنجه به حساب می آید، ساکن شده بود. این منطقه دارای مناطق ساحلی و جنگلی است.

 

 

 

انتهای پیام/*

ملک سلمان برای همیشه به طنجه می رود.

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

بیل گیتس

بزرگترین تهدید برای سلامت انسان را بشناسید

بزرگترین تهدید برای سلامت انسان را بشناسید مؤسس شرکت مایکروسافت، بزرگترین تهدیدهای بهداشتی یک دهه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *