دوشنبه , فوریه 19 2018
خانه / فرهنگ و هنر / جویندگان طلا صعود کردند دیو دلبر حذف شدند

جویندگان طلا صعود کردند دیو دلبر حذف شدند

جویندگان طلا صعود کردند دیو دلبر حذف شدند

شب گذشته برنامه خندوانه با رقابت دو گروه دیگر مسابقه ادابازی به روی آنتن رفت.

برترین اخبار-فرهنگ و هنر: شب گذشته برنامه خندوانه میزبان دو گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا)، گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) بود.

در ابتدای برنامه خندوانه رامبد جوان درباره قوانین مسابقه ادابازی توضیح داد.

برای آغاز مسابقه، دو گروه به مدت سه دقیقه زمان داشتند برای هم کری بخوانند. در  بخش کری خوانی که سه دقیقه طول کشید بیشتر تماشاگران حاضر در استودیو به گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) رای دادند و آنها اولین امتیاز این مسابقه را کسب کردند.

در مرحله اول، گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) 22 امتیاز و گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) 14 امتیاز کسب کردند. این دو گروه با هیجان خاصی مراحل مسابقه را اجرا می کردند.

در مرحله دوم ادابازی هر یک از گروه ها برای گروه مقابل کلماتی را طراحی کرده بودند. البته در مرحله دوم ادابازی هر دو گروه می توانند از امتیازهای مرحله قبل خود استفاده کنند. در این مرحله به خاطر سختی کلمه های طراحی شده نه تنها هیچ کدام از گروهها نتوانستند امتیازی کسب کنند، بلکه گروه دیو و دلبر به دلیل خطایی که داشت یک امتیاز منفی گرفت. در طول برنامه خندوانه دو گروه با یکدیگر کری خوانی داشتند و لحظات شادی برای مخاطبان ایجاد کردند.

در مرحله پایانی مسابقه، کلماتی در گوی قرار داده شده بود و گروه ها می توانستند با امتیازهایی که از مرحله قبل آورده بودند زمان اضافه دریافت کنند و کلمات را حدس بزنند؛ در پایان مراحل مسابقه دو گروه اختلاف امتیاز بسیاری با هم داشتند و گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) 30 امتیاز  و گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) 19 امتیاز کسب کردند‌.

در نهایت گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) با 30 امتیاز به مرحله بعدی صعود کرد.

منبع:yjc

انتهای پیام/*

محمد نادری و ارژنگ امیرفضلی در مسابقه ادابازی به مرحله بعد صعود کردند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

اگر جناب خان به خندوانه برگردد چه مزیتی دارد؟

اگر جناب خان به خندوانه برگردد چه مزیتی دارد؟  با حضور رامبد جوان در برنامه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *