دوشنبه , فوریه 19 2018
خانه / اقتصادی / تکلیف واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی چیست؟
مسکن مهر
مسکن مهر

تکلیف واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی چیست؟

تکلیف واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی چیست؟

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: واحدهای خالی مسکن مهر را در قالب مسکن اجتماعی با همکاری بنیاد مسکن واگذار خواهیم کرد.

محسن نریمان معاون وزیر راه وشهرسازی اظهار کرد: در گذشته به کیفیت واحد‌های مسکن مهر توجه نمی‌شد و در این خصوص سعی کرده‌ایم که مسائل قبلی را برطرف کرده و اقدامات لازم را جهت کیفی‌سازی واحد‌های مسکن مهر به کار گیریم.

مدیر عامل شرکت عمران شهر‌های جدید در ادامه افزود: در پردیس برخی از واحد‌های مسکن مهر با کمبود کیفیت و امکانات روبرو بودند که با کیفی سازی این واحد‌ها، در حد مطلوب به متقاضیان تحویل داده شد.

نریمان در خصوص تحویل دیرهنگام برخی از واحد‌های مسکن مهر نیز گفت: بعضی از واحد‌ها به دلیل مسائلی از جمله  معارض حقوقی، کمبود تسهیلات بانکی و تأخیر در پرداخت آورده متقاضیان و مشکلات مربوط به پیمانکاران مواجه بودند که همین امر موجب تأخیر در  تحویل واحد‌ها شد.

معاون وزیر راه وشهرسازی بیان کرد: ما سعی کرده‌ایم تسهیلات مسکن مهر را از ۲۵ میلیون  به ۴۰ میلیون تومان رسانده و با تحویل واحد‌های مسکن مهر متقاضیان را در تکمیل آورده خود ترغیب کنیم.

نریمان در ادامه به واحد‌های مسکن مهر خالی اشاره کرد و گفت: برخی از این واحد‌ها را در پروژه مسکن اجتماعی به کار گرفته و با ایجاد خدمات اجرایی، زیربنایی و روبنایی از جمله راه اندازی مترو در شهر‌های جدید سعی کردیم اقبال مردم را برای سکونت در این شهر‌ها فراهم کنیم.

انتهای پیام/*

فروش واحدهای مسکن مهر فروخته نشده در قالب مسکن اجتماعی

درباره ی admin

همچنین ببینید

اقتصاد ایران گروگان دو بازار

دو چالش حیاتی در نظام بانکی و نظام ارزی بررسی شد اقتصاد ایران گروگان دو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *