پنجشنبه , آگوست 16 2018
خانه / فرهنگ و هنر / رقابت سایز45 و پالت

رقابت سایز45 و پالت

نتیجه رقابت سایز45 و پالت به کجا رسید؟ در ادامه بخوانید…

شب اول مرحله دوم ادابازی، با رقابت دو گروه «سایز 42» و «پالت» سپری شد.

برترین اخبار-فرهنگ و هنر: برنامه خندوانه در شب اول مرحله دوم ادابازی، میزبان دو گروه حامد آهنگی ونصرالله رادش (سایز 42) و مهيار طهماسبى و امید نعمتی (گروه پالت) بود.

در آغاز، رامبد جوان درباره قوانین مسابقه ادابازی در مرحله دوم توضیح داد.

ابتدا، دو گروه به مدت سه دقیقه زمان داشتند، برای هم کری بخوانند. بیشتر تماشاگران حاضر در استودیو به گروه حامد آهنگی و نصرالله رادش (سایز 42) رأی دادند و آنها اولین امتیاز مسابقه را کسب کردند.

گروه حامد آهنگی و نصرالله رادش هیجان بسیاری برای مسابقه داشتند.

در پایان مرحله اول، حامد آهنگی و نصرالله رادش (سایز 42) 13 امتیاز، مهيار طهماسبى و امید نعمتی (گروه پالت) 16 امتیاز کسب کردند.

امتیاز دو گروه به هم بسیار نزدیک بود و این هیجان مسابقه را بیشتر کرد.

در مرحله دوم ادابازی هر یک از گروه‌ها، کلماتی را طراحی کرده بودند که گروه مقابل باید آن را حدس می‌زد. در این مرحله گروه حامد آهنگی و نصرالله رادش فقط یکی از کلمات را حدس زدند و به خاطر زمان کم باقی مانده، تنها دو امتیاز دریافت کردند. در این مرحله از گروه سایز 42 به خاطر خطایی که کردند، یک امتیاز کسر شد.

در مرحله پایانی کلماتی داخل گوی‌ها قرار داده شده بود و گروه‌ها می‌توانستند نسبت با امتیازشان در مرحله قبل، زمان بیشتری کسب کنند و کلمات را حدس بزنند. به خاطر حساسیت مسابقه، رادش با هیجان خاصی کلمات را حدس می‌زد. در پایان این مرحله گروه حامد آهنگی و نصرالله رادش (سایز 42)، 15 امتیاز و مهيار طهماسبى و امید نعمتی (گروه پالت)، 15 امتیاز کسب کردند.

در پایان مسابقه، حامد آهنگی و نصرالله رادش (سایز 42) 30 امتیاز و مهيار طهماسبى و امید نعمتی (گروه پالت) 31 امتیاز کسب کردند و گروه رادش با وجود همه تلاش‌ها، از دور مسابقات حذف شد.

انتهای پیام/*

برد مهیار طهماسبی و امید نعمتی در مسابقه ادابازی خندوانه

درباره ی admin

همچنین ببینید

اگر جناب خان به خندوانه برگردد چه مزیتی دارد؟

اگر جناب خان به خندوانه برگردد چه مزیتی دارد؟  با حضور رامبد جوان در برنامه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *