دوشنبه , جولای 16 2018
خانه / اقتصادی / خودرو / گزارش ارزیابی کیفی خودروهای داخلی
خودروهای داخلی
خودروهای داخلی

گزارش ارزیابی کیفی خودروهای داخلی

گزارش ارزیابی کیفی خودروهای داخلی

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در مرداد ماه امسال را منتشر کرد. 

برترین اخبار-خودرو: به گزارش ایسنا، بر این اساس در گروه خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، تمام خودروهای قرار گرفته در این گروه شامل سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۲ و سایپا ۱۳۱ در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، خودروهای ساندرو، تندر ۹۰ اتوماتیک پلاس، تندر ۹۰ اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و پارس تندر چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

خودروهای تندر ۹۰ ایران خودرو، تندر ۹۰ پارس خودرو، آریو، رانا، دنا پلاس، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار و پژو ۲۰۶ نیز سه ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. خودروهای نیو ام‌وی‌ام ۳۱۵، دنا، دانگ‌فنگ اچ ۳۰ و سمند سورن نیز دارای دو ستاره کیفی هستند.

 

باقی خودروهای قرار گرفته در این گروه قیمتی شامل سمند، پژو ۴۰۵، پژو پارس، ساینا، تیبا هاچ‌بک، تیبا و ام‌وی‌ام ۱۱۰ اس نیز در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، هیوندای آی‌۱۰ چهار ستاره کیفی را کسب کرده است. خودروهای آریزو ۵، جک J۵ و برلیانس اچ‌۳۳۰ نیز دارای سه ستاره کیفی هستند. آریو اتوماتیک نیز دارای دو ستاره کیفی است. دو خودروی ام‌وی‌ام ۵۵۰ و لیفان ایکس ۶۰ نیز در پایین‌ترین سطح کیفی قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان، ‌دو خودروی هیوندای آی‌۲۰ و سراتو دارای چهار ستاره کیفی هستند. تیگو ۵ و جک S۵ نیز سه ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان، نیو مزدا ۳ و سوزوکی گراند ویتارا نیز چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

در مدل ارزیابی کیفیت خودروهای داخلی، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره کیفی کسب می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/*

کدام خودروی تولید داخل کیفیت بالاتری دارد؟

درباره ی admin

همچنین ببینید

ایران یازدهمین تولیدکننده خودرو در جهان بر اساس سند راهبردی صنعت خودرو

از احتمال تا واقعیت; ایران یازدهمین تولیدکننده خودرو در جهان بر اساس سند راهبردی صنعت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *