چهار شنبه , جولای 18 2018
خانه / اجتماعی / عیدی همراه اول، اینترنت رایگان داخلی به مدت نه روز
همراه اول,اینترنت رایگان
همراه اول,اینترنت رایگان

عیدی همراه اول، اینترنت رایگان داخلی به مدت نه روز

عیدی همراه اول، اینترنت رایگان داخلی به مدت نه روز

در این طرح، کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانند از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم سال ۹۶، به طور رایگان و بدون پرداخت هزینه از سایت‌های منتخب داخلی بازدید کنند.
برترین اخبار-اجتماعی: کلیه ترافیک سایت‌های منتخب داخلی که از سوی رگولاتوری به عنوان سایت‌های داخلی منتخب اعلام شده و در حال حاضر با ۵۰درصد تخفیف برای مشترکین محاسبه می‌شود، کاملا رایگان شده و مشترکین در بازه زمانی مذکور هزینه‌ای بابت استفاده از این سایت ها پرداخت نمی‌کنند.
این طرح شامل کلیه مشترکین دائمی و اعتباری شده و برای تمامی مشترکین چه افرادی که از بسته‌های اینترنت استفاده کرده و چه افرادی که از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می کنند قابل استفاده است.
بر این اساس، برای مشترکینی که از بسته نوترینو استفاده می‌کنند ترافیک محاسبه شده هنگام بازدید از سایت‌های داخلی صفر و برای مشترکینی که از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می کنند هزینه استفاده از اینترنت صفر در نظر گرفته می شود.
این طرح از تاریخ ۱۰ شهریور ۹۶ (به مناسبت عید سعید قربان) لغایت ۱۸ شهریور ۹۶ (عید سعید غدیر خم) به صورت خودکار برای همه مشترکین دایمی و اعتباری فعال می‌شود و پس از اتمام بازه زمانی مذکور، مجددا مشترکین با ۵۰درصد تخفیف به صورت روزهای قبل شارژ خواهند شد.
منبع : آی تی رسان
همراه اول به مناسبت عید قربان و غدیرخم اینترنت رایگان هدیه می دهد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

آیا میدانید عامل اصلی یک پنج مرگ و میرها رژیم غذایی ناسالم است؟

آیا میدانید عامل اصلی یک پنج مرگ و میرها رژیم غذایی ناسالم است؟ داشتن وعده‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *