چهار شنبه , جولای 18 2018
خانه / بین الملل / انتقاد شدید پسر ترامپ از نحوه برخورد رسانه ها با اقدامات پدرش
اریک ترامپ,دونالد ترامپ

انتقاد شدید پسر ترامپ از نحوه برخورد رسانه ها با اقدامات پدرش

انتقاد شدید پسر ترامپ از نحوه برخورد رسانه ها با اقدامات پدرش

اریک ترامپ از نحوه پوشش اقدامات رئیس‌جمهور آمریکا در رسانه‌های این کشور به شدت انتقاد کرد.

 

برترین اخبار-بین الملل:  به نقل از ایندیپندنت، «اریک ترامپ»، فرزند سوم دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، با انتقاد شدید از نحوه برخورد رسانه ها با اقدامات پدرش اعلام کرد: پدرم مجبور است به پوشش منفی رسانه ها بی‌تفاوت باشد؛ زیرا اگر می خواست خود را درگیر آن کند این مسئله می توانست به افسردگی و در نهایت خودکشی وی منجر شود.

پسر 33 ساله دونالد ترامپ در یک مصاحبه رادیویی افزود: «هر کس مثل دونالد ترامپ این مقدار اخبار منفی را از جانب رسانه ها دریافت می کرد، تا الانخودکشی کرده بود. هر کس دیگری جای او بود از افسردگی خود را کشته بود؛ اما پدرم کارش را به خوبی انجام می دهد.»

اریک ترامپ خاطرنشان کرد: من و خانواده‌ام مجبور هستیم به این گونه اخبار منفی رسانه ها بی‌توجه باشیم. اینها رسانه هایی هستند که پیروزی دونالد ترامپ را نمی خواستند. مهم نیست او چه اقداماتی انجام می دهد؛ در هر حال تحت فشار قرار می گیرد. به نظر من باید به آنها بی‌توجه بود.

پسر ترامپ در ادامه گفت: «قلمرو سیاست یکی از زننده‌ترین حوزه‌هایی بود که من با آن مواجه شده‌ام و دونالد ترامپ به طور مکرر باید برای اقداماتی که انجام می دهد تحت نظارت و انتقاد شدید قرار بگیرد. پدرم هم از سوی رسانه ها و هم از جانب افرادی در داخل دولت خود هدف مورد حمله قرار می گیرد.»

دونالد ترامپ از زمان ورود به کاخ سفید، از سوی رسانه های مختلف مورد انتقاد قرار گرفته و همچنان به درگیری های لفظی با برخی از این رسانه ها ادامه داده است. از جمله این رسانه ها شبکه خبری سی‌ان‌ان است که دونالد ترامپ بارها آن را به انتشار «اخبار جعلی» محکوم کرده است. رئیس جمهور آمریکا پیشتر در حساب توییتر خود در واکنش به انتشار گزارش سی‌ان‌ان درباره نزدیکان خود و سپس تکذیب آن، این شبکه خبری را متقلب خواند.

دونالد ترامپ همچنین پیشتر یک فیلم جعلی در حساب توییتر خود منتشر کرد که در آن وی یک مرد را که لوگوی شبکه خبری سی‌ان‌ان را دارد به شدت کتک می زند. انتشار این فیلم انتقاد بسیاری از قانونگذاران آمریکا را به دنبال داشت و آنها این اقدام دونالد ترامپ را یک رسوایی برای نظام ریاست جمهوری قلمداد کردند.

انتهای پیام/*

اریک ترامپ به انتقاد از رسانه ها در دفاع از دونالد ترامپ پرداخت.

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

بیل گیتس

بزرگترین تهدید برای سلامت انسان را بشناسید

بزرگترین تهدید برای سلامت انسان را بشناسید مؤسس شرکت مایکروسافت، بزرگترین تهدیدهای بهداشتی یک دهه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *