دوشنبه , جولای 23 2018
خانه / اقتصادی / خط مشی پایگاه خبری تحلیلی برترین اخبار

خط مشی پایگاه خبری تحلیلی برترین اخبار

خط مشی پایگاه خبری تحلیلی برترین اخبار

قرآن کریم: ن وَالْقَلَمِ وَ مَا يَسْطُرُونَ … ن، سوگند به قلم و آنچه می نویسند.

پایگاه خبری تحلیلی “برترین اخبار” در تابستان 1396 مصادف با روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی (سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی- 1360 ه.ش) فعالیت رسانه‌ای و فرهنگی خود را آغاز کرده‌ است.
رسالت اصلی، رویکرد و مؤلفه های بنیادین حاکم بر راه اندازی برترین اخبار چنین است:
برترین اخبار” سعی در روشن ساختن افکار عمومی و بالا بردن سطح معلومات و دانش مردم در زمینه های گوناگون خبری، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری، ورزشی و غیره دارد.

برترین اخبار” به هیچ حزب و گروه سیاسی وابسته نیست و تحریریه‌‌ ی آن داخل ایران بوده و طبعاً خود را ملتزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و متعهد به ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور می‌داند و در عین حال سعی بر پایبندی به ارزش‌هایی چون صداقت، اعتدال، استقلال، اعتبار، تنوع و عدم ترجیح مراعات اقتصادی یا سیاسی بر مسائل حرفه‌ای دارد.

برترین اخبار” نگاه متنوع، همه‌جانبه، و فراگير به مسائل خبري و طرح ديدگاه‌هاي مختلف با رويكرد كارشناسانه در چارچوب قانون، فارغ از ملاحظات جغرافيايي، قومي، نژادی، زباني، فكري و غیره دارد.

برترین اخبار” در تلاش است نظرات، انتقادات سازنده(مشروط به دارا بودن استدلال و پرهیز از توهین، تحقیر و تخریب)، پیشنهادها، توضیحات مردم و مسئولین را با رعایت موازین اسلامی و مصالح جامعه درج و به اطلاع عموم برساند.

برترین اخبار” با احترام به همه کاربران از ایده هایی که ما را در طی این مسیر یاری رساند حمایت و پشتیبانی می کند و با رویی گشاده پذیرای دیدگاه ها و نقطه نظرات مخاطبان خواهد بود.
مدیرمسئول و صاحب امتیاز : سمیه رضائی
آدرس: استان فارس – شیراز – خیابان سی متری سینما سعدی
شماره تلفن:

 09903082363
شماره فکس:
ایمیل:

brtarinakhbar@yahoo.com

ایمیل:

 info@brtarinakhbar.ir

با آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب

روابط عمومی

درباره ی admin

همچنین ببینید

اقتصاد ایران گروگان دو بازار

دو چالش حیاتی در نظام بانکی و نظام ارزی بررسی شد اقتصاد ایران گروگان دو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *